Dynamite Baits Hydrolysed Evolution Tuna Extract Liquid Carp Food 500ml aroma (DY1245)
SZUPER ÁR
-20%
Márkák
:
RRP: 5 270 Ft 
4 190 Ft
Egységár: 8 380 Ft/liter
Dynamite Baits XL Liquid Pineapple Aroma 250ml (XL857)
SZUPER ÁR
-16%
Márkák
:
Ízesítés
:
Pineapple
RRP: 2 380 Ft 
1 990 Ft
Egységár: 7 960 Ft/liter
  Dynamite Baits Hydrolysed Evolution Shrimp Extract Liquid Carp Food 500ml aroma (DY1246)
SZUPER ÁR
-20%
Márkák
:
2 550 Ft
Egységár: 2 833 Ft/kg
Márkák
:
2 550 Ft
Egységár: 2 833 Ft/kg
  Dynamite Baits Premium Liquid Carp Food 1l Sweet Tiger Forbidden Fruits (DY1145)
SZUPER ÁR
-13%
Márkák
:
Ízesítés
:
Sweet Tiger Forbidden Fruits
RRP: 6 320 Ft 
5 490 Ft
Egységár: 5 490 Ft/liter
  Dynamite Baits Premium Liquid Carp Food 1l Sweet Tiger Cream Pie (DY1146)
SZUPER ÁR
-13%
Márkák
:
Ízesítés
:
Sweet Tiger Cream Pie
RRP: 6 320 Ft 
5 490 Ft
Egységár: 5 490 Ft/liter
  Dynamite Baits Aroma  Swimstim Sticky Pellet Syrup Red Krill 300ml (DY1497)
SZUPER ÁR
-13%
Márkák
:
Ízesítés
:
Red Krill
RRP: 3 680 Ft 
3 190 Ft
Egységár: 10 633 Ft/liter
  Dynamite Baits Squid Liver Catfish Hookbait Dip - harcsa dip 270ml (DY880)
SZUPER ÁR
-19%
Márkák
:
Ízesítés
:
Squid Liver
RRP: 5 580 Ft 
4 490 Ft
Egységár: 16 630 Ft/liter
  Dynamite Baits Aroma Db1 Liquid Groundbait Binder - 500ml - Bream (DY1316)
SZUPER ÁR
-23%
Márkák
:
RRP: 2 590 Ft 
1 990 Ft
Egységár: 3 980 Ft/liter
  Dynamite Baits Belachan Catfish Hookbait Dip harcsa 270ml (DY881)
SZUPER ÁR
-19%
Márkák
:
Ízesítés
:
Belachan
RRP: 5 580 Ft 
4 490 Ft
Egységár: 16 630 Ft/liter
Márkák
:
Űrtartalom (ml)
:
250
Ízesítés
:
Shrimp & Sardine
2 890 Ft
Egységár: 11 560 Ft/liter
  Dynamite Baits Aroma Spicy Shrimp & Prawn Liquid Attractant 500ml (DY1262) Rák
SZUPER ÁR
-17%
Márkák
:
Kiszerelés (ml)
:
500
Ízesítés
:
Spicy Shrimp & Prawn
RRP: 4 280 Ft 
3 550 Ft
Egységár: 7 100 Ft/liter
  Dynamite Baits Aroma Db1 Liquid Groundbait Binder - 500ml - River  (DY1317)
SZUPER ÁR
-23%
Márkák
:
RRP: 2 590 Ft 
1 990 Ft
Egységár: 3 980 Ft/liter
  Dynamite Baits Aroma Db1 Liquid Groundbait Binder - 500ml - Silver Fish (DY1315)
SZUPER ÁR
-23%
Márkák
:
RRP: 2 590 Ft 
1 990 Ft
Egységár: 3 980 Ft/liter
  Dynamite Baits Robin Red Liquid Attractant 500ml aroma (DY1260)
SZUPER ÁR
-19%
Márkák
:
Kiszerelés (ml)
:
500
Ízesítés
:
Robin Red
RRP: 4 600 Ft 
3 690 Ft
Egységár: 7 380 Ft/liter
Nem vásárolható!
Márkák
:
4 690 Ft
Egységár: 4 690 Ft/liter
Nem vásárolható!
  Dynamite Baits Premium Robin Red Liquid locsoló aroma 1000ml (DY335)
SZUPER ÁR
-16%
Márkák
:
Kiszerelés (ml)
:
1000
Ízesítés
:
Robin Red
RRP: 6 220 Ft 
5 190 Ft
Egységár: 5 190 Ft/liter
Nem vásárolható!
Dynamite Baits Aroma Monster Tigernut Liquid 500ml  (DY378)
SZUPER ÁR
-25%
Márkák
:
Kiszerelés (ml)
:
500
Ízesítés
:
Tigernut
RRP: 5 990 Ft 
4 490 Ft
Egységár: 8 980 Ft/liter
Nem vásárolható!
Dynamite Baits Hot Fish GLM Liquid Attractant 500ml (DY1016)
SZUPER ÁR
-17%
Márkák
:
Kiszerelés (ml)
:
500
Ízesítés
:
GLM
RRP: 4 850 Ft 
3 990 Ft
Egységár: 7 980 Ft/liter
Nem vásárolható!
  Dynamite Baits Aroma  Swimstim Sticky Pellet Syrup F1 Sweet 300ml (DY1495)
SZUPER ÁR
-13%
Márkák
:
Ízesítés
:
F1 Sweet
RRP: 3 680 Ft 
3 190 Ft
Egységár: 10 633 Ft/liter
Nem vásárolható!
Dynamite Baits Horog Dip Monster Tiger Nut 100ml (DY220)
SZUPER ÁR
-14%
Márkák
:
Kiszerelés (ml)
:
100
Ízesítés
:
Tigernut
RRP: 3 375 Ft 
2 890 Ft
Egységár: 28 900 Ft/liter
Nincs raktáron
Dynamite Baits Aroma The Crave Concentrate dip 100ml (DY899)
SZUPER ÁR
-23%
Márkák
:
RRP: 3 800 Ft 
2 890 Ft
Egységár: 28 900 Ft/liter
Nincs raktáron