Wizard harapásálló drótelőke 9kg 25cm 1db  (82005-509x25)
SZUPER ÁR
-37%
Márkák
:
Hossz (cm)
:
22,5
Szakító szilárdság (kg)
:
9
RRP: 191 Ft 
120 Ft
Egységár: 120 Ft/db
  Rapala Rcd Magnetic Release Blue mágneses eszköztartó - RCDMRB (RA0120005)
SZUPER ÁR
-17%
Delphin B! Cheburashka 10db 1,5g (101005434)
SZUPER ÁR
-15%
  Rapala RCD Mini Split Ring Tool kulcskarika nyitó 8cm RCDMSR (RA0117008)
SZUPER ÁR
-45%
úszó Delphin PillBODY csukázó süllőző 15g (101004361)
SZUPER ÁR
-15%
  Wizard harapásálló drótelőke 9kg 22,5cm 1db  (82005-509x225)
SZUPER ÁR
-37%
Márkák
:
Hossz (cm)
:
22,5
Szakító szilárdság (kg)
:
9
RRP: 191 Ft 
120 Ft
Egységár: 120 Ft/db
  Delphin PWR mágneses eszköztartó  merítőhöz  3,5kg (942000256)
SZUPER ÁR
-15%
  Delphin STINX SPRAY 30 ml rablóhalas aroma spray - áttetsző Osztriga (101004680)
SZUPER ÁR
-15%
Márkák
:
Űrtartalom (ml)
:
30
Szín
:
áttetsző
RRP: 1 631 Ft 
1 386 Ft
Egységár: 13 862 Ft/liter
  Reiva Wolfram rablózó előke 1x19 20cm 0,25mm 2db (8527-520)
SZUPER ÁR
-30%
Márkák
:
Átmérő (mm)
:
0,25
Szakító szilárdság (kg)
:
5
RRP: 990 Ft 
690 Ft
Egységár: 345 Ft/db
  Delphin Titánium Bomb Titán előke forgóval és kapoccsal 20cm 4kg 2db (917400420)
SZUPER ÁR
-15%
Márkák
:
Szakító szilárdság (kg)
:
4
RRP: 2 718 Ft 
2 310 Ft
Egységár: 1 155 Ft/DB
  Daiwa Lure & Stinger Box kétoldalas műcsalis doboz (15809-805)
SZUPER ÁR
-22%
Márkák
:
Méret
:
19x11x4cm
RRP: 4 190 Ft 
3 250 Ft
  VMC Krimpelő hüvely roppantócső 0-ás 0,63x7,93mm 25db (3985Bk)
SZUPER ÁR
-22%
Márkák
:
590 Ft
Egységár: 15 Ft/db
Márkák
:
Súly (g)
:
30
1 240 Ft
  Lew's Speed Brake Lubricant fék tisztító folyadék 29.5ml (SBC1)
SZUPER ÁR
-23%
Márkák
:
Kiszerelés (ml)
:
29,5
RRP: 4 800 Ft 
3 650 Ft
Reiva Wolfram rablózó előke 1x7  5kg 20cm 2db (8521-020)
SZUPER ÁR
-20%
Márkák
:
Hossz (cm)
:
20
Szakító szilárdság (kg)
:
5
RRP: 650 Ft 
520 Ft
Egységár: 260 Ft/db
  Wizard  Titanium harapásálló komplett előke  (82022-106 -109 -116 -206 -209 -216)
SZUPER ÁR
-17%
Márkák
:
RRP: 1 570 Ft 
1 290 Ft
Egységár: 645 Ft/DB
úszó Delphin RocketBODY csukázó 15g (101004363)
SZUPER ÁR
-15%
Rapala Crushcity Boost csalipaszta Clear 90ml
SZUPER ÁR
-27%
Márkák
:
Kiszerelés (ml)
:
90
Szín
:
CLEAR
RRP: 6 150 Ft 
4 450 Ft
Egységár: 49 444 Ft/liter
  Reiva Wolfram rablózó előke 1x19  20cm 0,35mm 2db (8527-120)
SZUPER ÁR
-20%
Márkák
:
Átmérő (mm)
:
0,35
Szakító szilárdság (kg)
:
5
RRP: 650 Ft 
520 Ft
Egységár: 260 Ft/db
M-Team Csukázó F Balsa úszó  40g (65005-040)
SZUPER ÁR
-12%
Daiwa Prorex Titánium előke 3m 12kg 25lb  (17925-912)
SZUPER ÁR
-23%
Márkák
:
Szakító szilárdság (kg)
:
12
RRP: 5 870 Ft 
4 490 Ft
Egységár: 1 497 Ft/méter
  Daiwa Prorex Screw-In Insert Glass Rattle Small csőkapszula 3mm 6db (15411-203)
SZUPER ÁR
-24%