Ferplast Geo Fauna Box Extra Large 11L (60023099)
SZUPER ÁR
-6%
Márkák
:
RRP: 7 490 Ft 
6 990 Ft
  Jbl Sansibar Grey Akváriumi kavics aljzat  5 kg (Jbl67062) Szürke
SZUPER ÁR
-15%
Márkák
:
JBL
RRP: 6 410 Ft 
5 390 Ft
Egységár: 1 078 Ft/kg
Jbl Sansibar Red Akváriumi Kavics Aljzat  5kg (Jbl67066)
SZUPER ÁR
-14%
Márkák
:
JBL
RRP: 6 410 Ft 
5 490 Ft
Egységár: 1 098 Ft/kg
  EBI AQUA DELLA AQUARIUM GRAVEL light coarse 3-6 mm 2kg akváriumi kavics (59447550)
SZUPER ÁR
-9%
Márkák
:
Méret
:
3/6 mm
Szín
:
natural
RRP: 3 290 Ft 
2 990 Ft
Egységár: 598 Ft/kg
  Sera Gravel Gray Akváriumi kavics aljzat 3 liter 2-3 mm (032263)
SZUPER ÁR
-5%
Márkák
:
RRP: 6 210 Ft 
5 890 Ft
Egységár: 1 963 Ft/liter
  Ferplast Geo Fauna Box Flat Large 8l Kisállat tartó, szállító box (60043099)
SZUPER ÁR
-25%
  Sera Gravel Black Akváriumi kavics aljzat 3 liter 2-3 mm (032261)
SZUPER ÁR
-5%
Márkák
:
RRP: 6 210 Ft 
5 890 Ft
Egységár: 1 963 Ft/liter
  EBI AQUA DELLA Glamour Stone 6/9mm 2kg BAMBOO-GREEN -Színes kavics (59420492)
SZUPER ÁR
-9%
Márkák
:
Szín
:
zöld
RRP: 3 290 Ft 
2 990 Ft
Egységár: 598 Ft/kg
Jbl Sansibar Orange Akváriumi Kavics Aljzat 10kg (Jbl67065)
SZUPER ÁR
-8%
Márkák
:
JBL
RRP: 9 875 Ft 
8 990 Ft
Egységár: 1 798 Ft/kg
  Ferplast Blupower 1200 Vízpumpa (Szökőkút Motor) (68122021)
SZUPER ÁR
-33%
  Eheim Skimmer Skim350 New felszíntisztító szűrő (3536220)
SZUPER ÁR
-18%
  Sera Thermo Safe 100*40 Akvárium, Terrárium Alátét (008677)
SZUPER ÁR
-6%
  Exo-Terra Terra Heat Cable Talajfűtő Kábel 15W 3,5M (PT2011)
SZUPER ÁR
-17%
  Jbl Sansibar Snow Akváriumi kavics aljzat 10kg (JBL67061) Hófehér
SZUPER ÁR
-12%
Márkák
:
JBL
RRP: 15 990 Ft 
13 990 Ft
Egységár: 1 399 Ft/kg
  Hydor Pico Pump  1150l/h 7W 70cm mini vízpumpa (szökőkút, csobogó motor) (P14800)
SZUPER ÁR
-15%
Márkák
:
Méret
:
3,8x6,5x6,3cm
Teljesítmény (W)
 :
7
RRP: 9 500 Ft 
7 990 Ft
  EBI AQUA DELLA Glamour Stone 6/9mm 2kg URBAN-PURPLE -Színes kavics (59420553)
SZUPER ÁR
-9%
Márkák
:
Szín
:
lila
RRP: 3 290 Ft 
2 990 Ft
Egységár: 598 Ft/kg
  Sera Reptil Heat Cable 15 w fűtőkábel terráriumba (032008)
SZUPER ÁR
-4%
Jbl Sansibar Orange Akváriumi Kavics Aljzat  5Kg (Jbl67064)
SZUPER ÁR
-14%
Márkák
:
JBL
RRP: 6 400 Ft 
5 490 Ft
Egységár: 1 098 Ft/kg
  Exo-Terra Terra Heat Cable Talajfűtő Kábel 25W 4,5M (Pt2012)
SZUPER ÁR
-22%
  Jbl Sansibar Snow Akváriumi kavics aljzat  5kg (Jbl67060) Hófehér
SZUPER ÁR
-12%
Márkák
:
JBL
RRP: 9 100 Ft 
7 990 Ft
Egységár: 1 598 Ft/kg