Dynamite Baits Wowsers - Narancssárga ED-B 7mm horogcsali pellet (DY1462)
SZUPER ÁR
-22%
Márkák
:
Szín
:
ORANGE
RRP: 2 690 Ft 
2 090 Ft
Egységár: 10 450 Ft/liter
  Dynamite Baits Wowsers - Narancssárga ES-B 9mm horogcsali pellet (DY1463)
SZUPER ÁR
-22%
Márkák
:
Szín
:
ORANGE
RRP: 2 690 Ft 
2 090 Ft
Egységár: 10 450 Ft/liter
  Dynamite Baits Wowsers - Narancssárga Es-B 5mm horogcsali pellet (DY1564)
SZUPER ÁR
-22%
Márkák
:
Szín
:
ORANGE
RRP: 2 690 Ft 
2 090 Ft
Egységár: 10 450 Ft/liter
  Dynamite Baits Big Fish Floating Pellets Sweet Tiger 1,1kg  11mm lebegő pellet (DY1481) édes tigrismogyoró
SZUPER ÁR
-17%
Márkák
:
Átmérő (mm)
:
11
Súly (g)
:
1100
RRP: 3 890 Ft 
3 190 Ft
Egységár: 2 900 Ft/kg
Nem vásárolható!
  Dynamite Baits XL Liquid Predator pellet és etetőanyag aroma 250ml (XL860)
SZUPER ÁR
-19%
Márkák
:
Ízesítés
:
Predator
RRP: 2 480 Ft 
1 990 Ft
Egységár: 7 960 Ft/liter
Nem vásárolható!
  Dynamite Baits Aroma  Swimstim Sticky Pellet Syrup Betain Green 300ml (DY1496)
SZUPER ÁR
-13%
Márkák
:
Ízesítés
:
Betain Green
RRP: 3 680 Ft 
3 190 Ft
Egységár: 10 633 Ft/liter
  Dynamite Baits Durable Hook Pellet Big Fish River 12mm Cheese & Garlic pellet (DY1361) Sajt, Fokhagyma
SZUPER ÁR
-8%
Márkák
:
Átmérő (mm)
:
12
Súly (g)
:
110
RRP: 3 150 Ft 
2 890 Ft
Egységár: 26 273 Ft/kg
  Dynamite Baits Aroma  Swimstim Sticky Pellet Syrup Red Krill 300ml (DY1497)
SZUPER ÁR
-13%
Márkák
:
Ízesítés
:
Red Krill
RRP: 3 680 Ft 
3 190 Ft
Egységár: 10 633 Ft/liter
  Dynamite Baits Durable Hookbaits Big Fish Floating 12mm Krill úszó pellet (DY1485)
SZUPER ÁR
-14%
Márkák
:
Átmérő (mm)
:
12
Súly (g)
:
100
RRP: 3 150 Ft 
2 690 Ft
Egységár: 26 900 Ft/kg
Dynamite Baits Durable Hook Pellet Big Fish River 12mm Shrimp & Krill Pellet (DY1360) Rák
SZUPER ÁR
-12%
Márkák
:
RRP: 5 120 Ft 
4 490 Ft
Egységár: 40 818 Ft/kg
ÚJ
  Dynamite Baits Aroma Swimstim Sticky Pellet Syrup Amino Original 300ml (DY1498)
SZUPER ÁR
-13%
Márkák
:
Ízesítés
:
Amino Original
RRP: 3 680 Ft 
3 190 Ft
Egységár: 10 633 Ft/liter
  Dynamite Baits Big Fish Ready Method & Hybrid Feeder Pellets Box 2mm 1,2kg Sweet Banoffi  (DY1890)
SZUPER ÁR
-22%
Márkák
:
Átmérő (mm)
:
2
Súly (g)
:
1200
RRP: 6 470 Ft 
4 990 Ft
Egységár: 4 158 Ft/kg
  Dynamite Baits Durable Hookbaits Big Fish Floating 12mm Amino White úszó pellet (DY1487)
SZUPER ÁR
-14%
Márkák
:
Átmérő (mm)
:
12
Súly (g)
:
100
RRP: 3 150 Ft 
2 690 Ft
Egységár: 26 900 Ft/kg
ÚJ
Dynamite Baits Durable Hookbaits Big Fish Floating 12mm Sweet Tiger Úszó Pellet (DY1486)
SZUPER ÁR
-16%
Márkák
:
Átmérő (mm)
:
12
Ízesítés
:
Sweet Tiger
RRP: 3 450 Ft 
2 890 Ft
Egységár: 28 900 Ft/kg