Kategóriák
- AJÁNDÉK UTALVÁNY
- HORGÁSZAT
- ÁLLAT TARTÁS
- RÁGCSÁLÓK, egyéb EMLŐSÖK felszerelése
- DÍSZMADÁR felszerelés
- KUTYA, MACSKA felszerelés
- AKVARISZTIKA
- díszhaltápok
- akváriumok és állványok
- vízkezelők, gyógyszerek, tesztek
- vízmelegítők, vízhűtők
- belső szűrők
- külső szűrők
- szűrő anyagok, közegek
- UV szűrők
- vízpumpák, vízmozgatók, szökőkutak
- alkatrész
- légpumpák
- világítások, tetők
- egyéb technika
- hátterek
- aljzatok, kavicsok, táptalajok
- műnövények, decorációk
- CO2 rendszerek
- víztesztek
- TERRERISZTIKA
- KERTI TÓ
- TERMÉSZETBARÁTOKNAK
- CSAPDÁK, NYEST-, VAKONDRIASZTÓK
- ÉLŐSKÖDŐK, KÁRTEVŐK ELLENI SZEREK
- Kenguru, Juh, Ló, Alpaka....
- VIZISPORT
- KAMERÁK
- TÁVCSÖVEK
- MEDENCE, KERTITÓ...
- KERTBARÁTOKNAK
- ÍNYENCEKNEK
Hírek
TOP termékek
Termékajánló
Látogató számláló
Termék részletek
Tetra AquaArt Antracit 30l-es komplett prémium akvárium szett
-
A Tetra új, formatervezett akvárium szettjei. Kiváló minőség, gazdag felszereltség, attraktív csomagolás. Tartalmazzák az akvárium működtetéséhez szükséges technikai felszerelést és egyéb kiegészítőket is.
3 év garancia a tetőre, szűrőre!
Az egyik legszebb komplett akvárium, exclusiv szürke színű kerettel és tetővel, minőségi szűrővel, melyet viszonylag ritkán kell tisztítani a méretes szűrőfelülete miatt.
Méret: 35*35*25 cm
Igényes tetővilágítással, megfelelő tisztítással rendelkező belső szűrűvel összehangolt termék, így a tisztítással nagyon ritkán kell bajlódnunk, a víz kristálytiszta, a halaink egészségesek maradnak, a látvány pedig magáért beszél!
Világítás: 11 W
Ajánlott kiegészítő termék az akváriumhoz a könnyedén beilleszthető AquaNor és FlyTeam 3D hátterek. Ezeket bármely akváriumba könnyedén méretre vághatunk olló vagy szike segítségével. Esztétikailag a teljességet csak akvárium háttérrel érjük el!FIGYELEM:
Magyar webáruházként Magyarországról küldött, magyar garanciális termékeket forgalmazunk!
A képek csak illusztárciók!
Az akváriumokat TÖRÉKENYKÉNT, kíméletesen kezelve, Nikecell borításban küldjük vásárlóinkhoz, biztosított küldeményként, így a termék épsége garantált.
-
Státusz ÚJ